Navigation

معرفی شرکت ایرانیان رهجو گستر

 

درباره ایرانیان ره جو گستر

شروع به کار فروشگاه ایران گیت در سال 1375 به عنوان یکی از اولین فروشگاه های مجتمع کامپیوتر ایران- با مدیریت آقای بهمن فزونی - سرآغازی بود برای فعالیت های گسترده و رو به رشد در زمینه رایانه ، که پس از کسب نتایج خوب و استقبال مردم عزیز ، ما را بر آن داشت تا در راستای اهداف بلند و ارائه خدمات بهتر اقدام به تأسیس شرکت ایرانیان ره جو گستر در سال 1385 نماییم . 18سال سابقه فعالیت ، کسب تجربه ، خلاقیت ، قدرت تحلیل بازار و تجربه مدیران مجموعه ، موفقیت های قابل توجهی به همراه رضایت حداکثری مشتریان را به ارمغان آورده است . در این راستا توسعه فروشگاه های زنجیره ای ایران گیت در بسیاری استانهای کشور نمونه ای از دستاورد های مجموعه جهت سهولت دسترسی به محصولات و خدمات این شرکت می باشد .

علاوه بر این حدود 400 فروشگاه در سراسر کشور جزء همکاران و مشتریان ما می باشند . و نیز بسیاری مراکز دولتی بصورت مستقیم و غیر مستقیم با این شرکت همکاری دارند .

فعالیت های این مجموعه واردات و توزیع انبوه انواع لپ تاپ های FUJITSO, LENOVO,…، ، Dell ، HP ASUS ACER,  و تبلت های   LENOVO و ASUS می باشد که به علت تعداد بالای سفارشات از قیمت رقابتی بسیار عالی برخوردارمی باشندشرکت ایرانیان رهجو گستر نمایندگی رسمی محصولات  Transcend و PQI   را  در سابقه خود داراست  . همچنین این شرکت واردات محصولات Toshiba را نیز هم اکنون بر عهده دارد .

 واحد گارانتی و خدمات پس ازفروش شرکت ایرانیان رهجو گستر از بدو تاسیس با هدف ایجاد تحول در این بخش        گامهای بزرگی برداشته است ، چنانکه امروز این شرکت با ارائه 2 سال خدمات گارانتی برای لپ تاپ و یکسال برای تبلت و مادام العمر برای حافظه های جانبی ، بعنوان یکی از معتبرترین گارانتی ها در سطح کشور شناخته می شود .

 لازم بذکر است جهت ارائه بهترین خدمات گارانتی ، شرکت ایرانیان رهجو گستر با بهره گیری از مجرب ترین پرسنل آموزش دیده توسط کمپانی های تولید کننده و ایجاد فضای مناسب خدماتی ، سعی در ارائه بهترین خدمات ممکن به دوستان عزیز دارد . شرکت ایرانیان رهجو گستر افتخار دارد با برگزاری کلاس های آموزشی رایگان در زمینه مسایل فنی ، تعهد خود را نسبت به عموم افراد جامعه انجام داده و در این راه از هیچ گونه تلاش دریغ ندارد .

"امیدواریم با استعانت از حضرت نور و استفاده از نظرات سازنده شما هموطن گرامی به بهترین نحو ممکن همراه شما باشیم ."

                                                                                                                                                با سپاس

                                                                                                                                                روابط عمومی

                                                                                                                                                ایرانیان ره جو گستر

 .

 

 

اطلاعات تماس

تلفن(خط ویژه):  88947001 - 021

فکس: 88947002 - 021

خبرنامه ایرانیان رهجو گستر

با عضویت در خبرنامه ایرانیان رهجو گستر از آخرین محصولات و اخبار ما مطلع باشید

Top of Page